close-btn

OpenAI випустила інструмент для “боротьби” зі своїм же ШІ-сервісом ChatGPT

Його завданням є виявлення автоматично створеного тексту

Американська компанія OpenAI випустила інструмент, який допоможе експертам визначити, чи текст був написаний людиною чи створений штучним інтелектом. Інструмент має спеціальне поле, в яке потрібно вставити текст довжиною не менше 1000 символів. Потім він проводить аналіз і видає висновок, наприклад, “Класифікатор вважає, що текст навряд чи було згенеровано ШІ” або “Класифікатор вважає, що текст, можливо, згенерований ШІ”.

Тим не менш OpenAI застерігає від використання тільки цього інструменту для визначення справжності контенту; він також найкраще працює з текстом із 1000 слів і більше. У той час як поява ChatGPT останнім часом стала популярною темою, що поширюється навіть на засоби масової інформації, які прагнуть оптимізувати для SEO свої статті, бот – це великий бізнес для OpenAI. Повідомляється, що з початку року розробник отримав інвестицій на суму $10 млрд від Microsoft, яка планує інтегрувати ШІ-бота до програм Bing і Office 365.

Наприкінці минулого року OpenAI обговорювала продаж акцій за $29 млрд, що зробило б її одним із найдорожчих стартапів у США. І хоча ChatGPT в даний час є найкращою загальнодоступною моделлю штучного інтелекту, Google та Baidu продовжують успішно працювати над власними аналогами. Так, якийсь час тому пошуковик представив сервіс LaMDA, якість роботи якого лише трохи поступається ChatGPT. А Baidu обіцяв запустити свого бота вже у березні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не допустити повторення скандалу з FTX: у Британії готують нове криптовалютне законодавство

Ми раніше повідомляли, що дослідники з Університету Ватерлоо в Канаді та Рочестерського технологічного інституту в США розробили систему, яка дозволяє сліпим і слабозорим людям безпечно отримати доступ до свого мобільного пристрою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ілон Маск розповів про реалізацію криптовалютних платежів у Twitter

У Приват24 з’явились нові важливі функції — деталі

За матеріалами сайту engadget.com

google news