close-btn

Американські банки очікують відновлення доходів по кредитних картках після пандемії

Якщо в минулому році фінансові організації були змушені згортати програми позик та посилювати кредитні ліміти, то сьогодні банківські установи, навпаки, всіляко стимулюють споживачів брати нові кредити

Фото: money.usnews.com

Великі банки США готуються до того, що до кінця року баланс на кредитних картках клієнтів знову почне збільшуватися. Цьому повинні сприяти зниження карантинних обмежень та кампанія з вакцинації.

Деякі кредитні організації, серед яких банки Capital One, Citigroup та JPMorgan, вже почали розсилати рекламні брошури з метою привернути нових клієнтів та спонукати наявних до більш активних та сміливих витрат, заявив Ендрю Девідсон, співробітник моніторингового агентства Mintel Comperemedia.

«Великі банки нарощують обсяги операцій в очікуванні відновлення після пандемії», – сказав Девідсон. «Вони намагаються надолужити згаяне в минулому році».

Поряд з цим, багато кредиторів також послаблюють умови кредитування. Це необхідно, щоб нівелювати фінансові втрати минулого року, коли банки масово згортали програми обслуговування кредитних карт та посилювали кредитні ліміти, побоюючись, що різке зростання безробіття призведе до неплатоспроможності клієнтів.

Проте влада США роздала мільйони “стимулюючих” чеків, збільшили розмір допомоги по безробіттю, а також виділила додаткові гроші на підтримку власників малого бізнесу. Ці заходи дозволили багатьом американцям, що залежать від кредитних карт, продовжувати вчасно обслуговувати свої позики.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

За підсумками першого кварталу 2021 року всі банки державного сектору були прибутковими. Їх сукупний прибуток склав 3,2 млрд грн. Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів. Найбільш прибутковим серед банків державного сектору був АТ КБ «ПриватБанк» – 2,4 млрд грн (21,8% прибутку всієї банківської системи).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пандемія, безпечні платежі, інтерчейндж: про що говорили на ХХI Payments & Security EMA Conference

За матеріалами сайту money.usnews.com

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!