У травні 2022 року держбанк в односторонньому порядку розірвав домовленості про співпрацю з двома страховими агенціями
Страхові компанії “Інгосстрах” та “Кредо”, про які ЗМІ пишуть, що їхні власники пов’язані з колишнім топ-менеджментом ПриватБанку, знову судяться з банком, вимагаючи дотримуватись договорів доручення на виконання страхових агентських послуг, укладених у 2002-2016 роках, тобто ще до націоналізації банку.
8 лютого у Центральному апеляційному господарському суді відбудеться розгляд апеляційної скарги ПриватБанку у справі №904/6015/20 за позовом страхових компаній “Інгосстрах” та “Кредо”. Зазначимо, що позовні розгляди страховики ініціювали ще в листопаді 2020 року. За колишніх власників ПриватБанк укладав договори страхування від імені зазначених страхових компаній, за що отримував винагороду.
Позов 2020 року зумовлювався тим, що, на думку страхових компаній, банк неналежним чином виконує умови договорів і має намір розірвати ділові відносини з такими компаніями. Крім того, страхові компанії звернулися до суду з клопотанням про забезпечення позову шляхом заборони банку вчиняти будь-які дії, спрямовані на припинення ділових (договірних) відносин з Інгострахом та Кредо.
Господарський суд Дніпропетровської області у листопаді 2020 року своїм рішенням частково задовольнив клопотання позивачів, унаслідок чого ПриватБанк втратив право вчиняти дії, спрямовані на припинення ділових відносин із компаніями “Інгосстрах” та “Кредо”. Ця постанова була анульована лише у травні 2022 року, після чого держбанк скористався своїм правом на відмову від подальшого виконання договорів доручення.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Грант на власну справу»: у Мінреінтеграції приймають заявки на участь в урядовій програмі
Ми раніше повідомляли, що фінансовий регулятор видав ухвалу про накладення штрафу на ТОВ “Фінод” у розмірі 2 млн грн через виявлені в роботі компанії порушення, пов’язані з порядком здійснення торгівлі іноземною валютою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Необанк Revolut запускає послуги зі стейкінгу криптовалют
SoftBank зазнав збитків на $5 мільярдів через падіння технологічного сектору
За матеріалами сайту banki.ua