У номінації представлені проєкти, які спрощують використання криптовалют в Україні. Обираємо найкращі разом!
Криптопроєкти — це один із ресурсів майбутнього економіки України. Вони дозволяють громадянам вивчати всесвіт криптовалют, користуватись ними в різних сферах життєдіяльності, спрощувати перекази грошей за кордон тощо.
Сьогодні в Україні діє багато різних криптопроєктів, і ми маємо змогу обрати найкращі з них! У цьогорічній Премії PaySpace Magazine Awards 2022 в номінації «Найкращий криптопроєкт» приймає участь 12 компаній: uaht.io, Richamster, Unex Bank, SettlePay, Attic Lab, Kuna, Distributed Lab, Tezos Ukraine, 482.solutions, Binaryx (Байнарікс), Any.Cash, The Solana Foundation.
uaht.io
uaht.io — платформа для операцій із UAHT через гаманець Metamask. Самоврядування здійснюється на засадах публічного контракту UAHT_DAO. Вхід / вихід відбувається за добровільним запитом. У разі форс-мажору особи спільноти звільняються від зобов’язань та не мають претензій.
«Токен без меж для вільних людей», — характеризують свій проєкт у компанії.
Richamster
Українська криптовалютна біржа, яка почала свою роботу влітку 2018 року. Платформа надає можливість торгувати ТОП криптовалютами світу, та зробити перші кроки на ринок молодим крипто-проєктам з українським корінням.
«Ми молодий проект, який поставив собі за мету стати ключовим гравцем криптовалютного ринку. Вже сьогодні ми пропонуємо можливість торгувати 23 криптовалютами в 53 торгових парах. Нас вже обрали понад 8 000 користувачів», — додають у компанії.
Unex Bank
Weld card — спільний проєкт українського банку Unex Bank, українського фінтех-стартапу Weld Money та Mastercard. Віртуальна картка weld card — легальний фінансовий інструмент, який дозволяє власникам криптоактивів оплачувати товари та послуги у всьому світі так само просто, як звичайною банківською карткою. Вона оформляється віддалено та доступна всім громадянам України віком від 21 року. Це перша криптокартка в Україні.
SettlePay
SettlePay — найбільший платіжний сервіс в криптопросторі України та за її межами. Він пропонує інноваційний цифровий гаманець SettlePay, який служить містком між фіатним банкінгом та новим цифровим світом криптовалют, еквайринг, а також екосистему B2B.
«Ми представлені на ринку з 2018 року та пропонуємо клієнтам e-commerce сервіси у співпраці з Visa та Mastercard, а також інтеграцію Binance Pay та SettlePay Wallet. SettlePay — єдиний офіційний інтегратор Binance Pay на ринку України», — наголошують представники компанії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкраща кредитна підтримка населення під час війни: PaySpace Magazine Awards 2022
Attic Lab
Розробник програмного забезпечення, який спеціалізується на створенні програмних продуктів в сфері блокчейн і криптовалют. Це компанія, яка працює над прогресивними рішеннями в галузі Fintech.
«Ми беремо участь тільки в підривних проєктах! Працюємо з банками і компаніями у всьому світі, від Африки до Азії. Наш досвід дозволяє нам почуватися впевнено як на традиційних фінансових, так і на динамічних криптографічних ринках. Наше програмне забезпечення сертифіковане центральними банками, і багато фінансових установ використовують його вже сьогодні», — зазначають в компанії.
Kuna
KUNA.io — сервіс обміну криптовалют, орієнтований на клієнтів з України, заснований підприємцем і громадським діячем Михайлом Чобаняном у 2015 році. Платформа належить компанії Kuna Fintech Limited, яка зареєстрована та діє за законодавством Англії та Уельсу. Станом на січень 2021 року добовий обіг KUNA перевищував 4 млн доларів.
«Криптовалютна біржа KUNA — найпростіший спосіб купити й продати криптовалюту в Східній Європі. Сьогодні на торговому майданчику можна придбати такі криптовалюти: BTC, ETH, LTC, Dash, BCH, XRP, WAVES та інші», — додають в компанії.
Distributed Lab
Distributed Lab — це команда криптографів, інженерів, дослідників і консультантів, що займаються глибокими технічними дослідженнями і розробками з 2014 року. Це експертний центр, що надає бізнесу універсальну технологію для під’єднання активів та облікових систем до інтернету, завдяки чому бізнес має змогу подарувати своїм клієнтам досвід повноцінної цифрової взаємодії.
«Наша місія — побудувати Фінансовий Інтернет, що забезпечує максимальну зручність при взаємодії з сотнями фінансових облікових систем, які використовують єдиний API. Сьогодні ми допомагаємо компаніям впроваджувати новітні досягнення в області криптографії та блокчейн для створення облікових систем нового покоління» — кажуть представники бренду.
Tezos Ukraine
Tezos Ukraine — громадська організація, створена українськими блокчейн-ентузіастами.
«Наша мета — розвиток екосистеми Tezos в Україні та в Східній Європі. Ми плануємо свою діяльність комплексно в декількох напрямках: проведення регулярних онлайн та офлайн-курсів, підвищення обізнаності про можливості блокчейну Tezos, побудова спільноти, розвиток бізнесу», — додають у компанії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращий сервіс для онлайн-платежів: обираємо переможця на PaySpace Magazine Awards 2022
482.solutions
Постачальник програмного забезпечення, що спеціалізується на інноваційних рішеннях із використанням децентралізованих технологій. Ключовою компетенцією 482.solutions є створення рішень для питань «Індустрії 4.0»: блокчейн, майбутнє енергетики, цифрова ідентичність, децентралізоване управління активами, фінансові продукти та послуги.
Binaryx (Байнарікс)
Binaryx — це ліцензована біржа цифрових активів, яка дозволяє купувати, обмінювати і зберігати криптовалюти й інші цифрові активи. Компанія заснована в 2019 році і має офіси в Києві й Таллінні.
Binaryx створює фінансову екосистему нового покоління, в центрі уваги якої знаходиться токенізація активів. Серед інших послуг, що надаються компанією, — торговий термінал, гаманець, академія, рішення white label та криптовалютні операції для юридичних осіб.
Any.Cash
Any.Cash — єдиний цифровий гаманець для фіатних грошей і криптовалют: USD, UAH, а також BTC, ETH, USDT і LTC. Працює в Telegram та дозволяє поповнювати, обмінювати і виводити кошти в декілька кліків.
«Проєкт Any.Cash буквально за кілька років склав конкуренцію великим біржам — простий цифровий гаманець у Telegram обходить за доступністю та зручністю будь-який аналогічний сервіс», — кажуть експерти.
Компанія також інтегрувала функцію міжнародних банківських переказів. Так, користувачі отримали можливість переказувати кошти на IBAN в EUR з мінімальною комісією.
The Solana Foundation
The Solana Foundation — це некомерційна організація зі штаб-квартирою в м. Цуг, Швейцарія, яка займається децентралізацією, зростанням та безпекою мережі Solana.
За підтримки Асоціації ЄМА та Всеукраїнської Асоціації Фінансових Компаній.
Інформаційні партнери: журнал Фуете, 44.ua, Ukrainian Fintech Hub, banki.ua, Prostobiz.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
PaySpace Magazine Awards 2022: голосуйте за найкращі українські FinTech-бренди!
Найкращий сервіс онлайн-ідентифікації у банку: PaySpace Magazine Awards 2022
Найкращий процесинговий центр в Україні: PaySpace Magazine Awards 2022