close-btn

Twitter збільшив ліміт твітів та запустив монетизацію контенту: як скористатися функціоналом

Компанія перейменувала розділ “Super Follows” на “Subscriptions”, що дасть блогерам можливість отримувати гроші за свою творчість

Twitter збільшив ліміт твітів та запустив монетизацію контенту. Фото: unsplash.com

Для користувачів Twitter Blue у США обмеження веб-сайту в 280 символів пішло в минуле з лютого цього року, коли їм дали можливість публікувати твіти завдовжки 4000 символів. Тепер компанія збільшила цей ліміт більш ніж удвічі та запустила підтримку твітів завдовжки до 10 000 символів, повідомляє видання Engadget.

Крім того, веб-сайт тепер підтримує форматування тексту жирним шрифтом і курсивом, що дозволяє творцям контенту використовувати ці елементи для розділення великих блоків тексту. 10 000 символів – це близько 2 000 слів. Таким чином, пост може являти собою досить довге есе. Ймовірно, Twitter вирішив надати нову можливість авторам, які заробляють гроші на своєму контенті у соцмережі.

Також компанія цього тижня перейменувала розділ «Super Follows» на «Підписки», що дозволяє блогерам та авторам контенту стягувати з передплатників 3, 5 та 10 доларів на місяць за ексклюзивний контент, включаючи чати лише для передплатників у Spaces. Twitter також пообіцяв не обкладати їхні доходи комісією протягом наступних 12 місяців.

Стягуватиметься лише комісія платіжних систем. Користувач отримуватиме стільки ж, скільки отримує сама компанія з будь-яких інших платежів – 70 відсотків від суми, оскільки решта 30 забирає собі Apple або Gooogle. Якщо ж оплата провадиться з вебверсії, тобто комп’ютера, сума буде вже приблизно 92 відсотки, залежно від платіжної системи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: AmoCRM та Бітрікс під забороною: в Україні хочуть остаточно заборонити російський софт

Ми раніше повідомляли, що компанія, що створила популярний сервіс на основі штучного інтелекту ChatGPT OpenAI, оголосила про готовність виплатити до $20 тис. у вигляді винагороди користувачам, які знайдуть у роботі сервісу реальні вразливості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Як розвиток AI вплинув на ринок праці України та що чекає на кандидатів?

Xiaomi внесли до списку спонсорів війни: в чому причина

За матеріалами сайту engadget.com

google news