close-btn

Комітет Палати представників США пропонує ввести мораторій на забезпечені криптовалютою стейблкоїни

Комітет з фінансових послуг Палати представників США опублікував чернетку потенційного законопроекту про стейблкоїни, який є першим великим законодавчим актом про криптовалюти у 2023 році

Комитет Палаты представителей США опубликовал законопроект о стейблкоинах

Фото: istockphoto.com

Комітет з фінансових послуг Палати представників США опублікував проєкт закону, який забороняє використання стейблкоїнів, забезпечених криптовалютами. Про це пише видання CoinDesk.

Опублікований чорновий варіант потенційного законопроєкту про стейблкоїни також розглядає питання запровадження цифрової валюти центральних банків (CBDC).

Законопроєкт, розміщений на сторінці слухань Комітету, є першим великим законодавчим актом про цифрові активи, який буде прийнятий у 2023 році. Його розробка стала необхідною після краху монети TerraUSD (UST), забезпеченої токеном LUNA, та тимчасового відв’язування USD Coin (USDC) від долара США.

Згідно з пропозицією, мораторій на забезпечені криптовалютами стабільні монети діятиме до проведення регулятором дослідження. Законопроєкт також спрямований на вивчення потенційного впливу CBDC, випущеного Федеральною резервною системою.

У середу підкомітет Палати представників з фінансових послуг проведе слухання з цього питання, в яких візьмуть участь представники компанії Circle Internet Financial, яка випускає USDC, Джейк Червінскі з Асоціації блокчейну, професор Колумбійського університету Остін Кемпбелл та суперінтендант Департаменту фінансових послуг Нью-Йорка Адрієн.

Після краху Silicon Valley Bank (SVB) у березні, Circle закликала Конгрес ухвалити закон про регулювання стейблкоїнів, висловивши при цьому необхідність підтримки інновацій у криптоіндустрії.

Слухання відбудуться через день після засідання повного складу Комітету з фінансових послуг, який збереться, щоб заслухати голову Комісії з цінних паперів та бірж (ГЕС) Гері Генслера.

Раніше ми писали про перспективи криптстрахування, про те, чому криптовалютний ринок потребує страхування ризиків та загроз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!