В останньому із серії інцидентів, пов’язаних зі зламаними акаунтами Twitter, був атакований обліковий запис американського Червоного Хреста
Ще одним прикладом зростаючої тенденції шахрайства з криптовалютою в соціальних мережах є недавній злом Twitter, в результаті якого обліковий запис американського Червоного Хреста просував фейкову роздачу Ripple.
19 лютого у профілі було опубліковано пост генерального директора Бреда Гарлінгхауса. У ньому експерт розповів про проведення аірдропу, а також закликав користувачів переходити за посиланням, щоб отримати спеціальний подарунок. Представники Червоного Хреста підтвердили злом і попередили підписників про те, щоб ті були обережні щодо таких шахрайських дій.
Це не перший випадок шахрайства з XRP через зламані облікові записи в Twitter. Акаунт французького муніципального радника Квентіна Фереса був зламаний раніше цього місяця для просування аналогічної афери, як і обліковий запис американського спортивного телеканалу GOL TV минулого місяця. У вересні 2022 року офіційний обліковий запис посольства Омана в Індії також був атакований для просування шахрайства з роздачею XRP.
Шахраї часто видають себе за афілійовані з Ripple організації та пропонують жертвам вигідні інвестиційні можливості, які не підкріплені законними контрактами чи регулюючим наглядом. Попри зусилля гіганта соціальних мереж Twitter щодо припинення підроблених облікових записів, шахрайство з XRP продовжує процвітати.
Раніше ми писали, що у 2022 році кількість кібератак на українських користувачів зросла втричі. Фахівці виявили 181 млн підозрілих подій інформаційної безпеки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Штучний інтелект може використовуватися для створення фейків та пропаганди — дослідження
- 16 березня Instagram відключить один зі своїх популярних сервісів
- Як не стати жертвою шахраїв: в Україні створили реєстр фішингових сайтів