close-btn

ЗМІ розкрили анонімних VIP-клієнтів Binance із позову CFTC

Біржу звинувачують у співучасті при здійсненні її клієнтами заборонених угод

Binance

ЗМІ розкрили анонімних VIP-клієнтів Binance із позову CFTC. Фото: pixabay.com

Jane Street Group, Tower Research Capital та Radix Trading є трьома неназваними американськими VIP-клієнтами криптобіржі Binance у справі CFTC проти компанії. Про це пише Bloomberg. Наприкінці минулого місяця регулюючі органи США висунули звинувачення проти Binance. У документі йдеться про те, що біржа ухилялася від дотримання встановлених норм при торгівлі деривативами.

Представники SEC стверджують, що майданчик не запобігав спробам американських резидентів здійснювати транзакції, хоча раніше взяла на себе зобов’язання блокувати такі операції. Співробітники Binance навіть пропонували деякі сірі схеми для обходу обмежень. Як приклад CFTC використовувала у позові три анонімні компанії під кодовими іменами. Комісія не висловила до них претензій.

Згідно з джерелами Bloomberg, Radix у скарзі регулятора позначена як Firm A. Jane Street та Tower Research фігурують під літерами B та C відповідно. The Wall Street Journal підтвердив ідентифікацію Radix. Бенджамін Бландер, співзасновник компанії, прокоментував газеті, що вони не вважають незаконною торгівлю через офшори на Binance та співпрацюють із CFTC.

За даними регулятора, інституційні трейдери деривативів на Binance набували статусу VIP. Сервіс такого рівня надавав пільгові комісії за транзакції та швидкий доступ до торгівлі в обмін на надання ліквідності.

Крім того, платформа обіцяла таким клієнтам “швидке повідомлення про будь-яке розслідування правоохоронних органів щодо їх облікового запису”, а також допомогу в обході правил перевірки клієнтів (KYC) та обмежень, встановлених самою біржею. Наприклад, згідно із заявою CFTC, команда біржі допомогла Radix налаштувати торгівлю через віртуальну приватну мережу (VPN).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До трьох банків та одинадцяти фінустанов застосовано санкції за валютні та нормативні порушення – НБУ

Ми раніше повідомляли, що видання The New York Times стало першим, яке відмовилося оплачувати вартість верифікації у соціальній мережі Twitter. Чисельність активної аудиторії його профілю становить 55 млн осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рейтинг Forbes: хто найбагатший серед українців

Фокстрот підключив оплату через Whitepay: які переваги отримають клієнти

За матеріалами сайту forklog.com

google news