Керівництво КНР продовжує “закручувати гайки” у сфері цифрових активів
Представники Комісії з розвитку та реформ Внутрішньої Монголії оголосили про наміри створити гарячу лінію для анонімних повідомлень про виявлених криптовалютних майнерів. У лютому влада регіону заявила, що боротиметься з майнінгом, оскільки видобуток криптовалют негативно позначається на енергосистемі.
Ця ініціатива стала черговим кроком урядової кампанії щодо посилення контролю над криптоіндустрією країни. Минулого тижня Пекін видав указ, що забороняє фінансовим компаніям надавати будь-які послуги у сфері криптовалют.
Коментуючи таке рішення, представники фінансового регулятора заявили, що це необхідно для стримування спекулятивної торгівлі за допомогою цифрових активів. За останні пів року керівництво країни прийняло цілу серію законодавчих обмежень у фінансовому секторі.
Експерти вважають, що Пекін намагається запобігти прагненню фінансових компаній діяти незалежно від держави. Однак обмежувальні заходи відносно криптовалют виникали й раніше. У 2017 році регулюючі органи спробували встановити контроль над ринком, заборонивши первинне розміщення монет, а у 2019 році вони хотіли зовсім заборонити використання криптоактивів.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Іранський уряд залучає співробітників контррозвідувальних органів до виконання завдань по боротьбі з нелегальними криптовалютними майнерами всередині країни, оскільки в керівництві всерйоз побоюються, що державна енергосистема найближчим часом може не впоратися зі зростаючим споживанням електроенергії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Великий німецький хостинг-провайдер заборонив клієнтам майнінг Chia
За матеріалами сайту tomshardware.com