Мінцифра: «Продовжуємо підтримувати українську економіку. Тепер умови вступу в Дія.City для ІТ-компаній стануть ще простішими»
Під час воєнного стану компанії не будуть позбавлені статусу резидентів «Дія.City», навіть якщо вони не відповідають критеріям: кількість працівників, середня заробітна плата тощо. Це стосується як нинішніх резидентів, так і компаній, які бажають приєднатися до «Дія.City».
Резиденти не будуть зобов’язані подавати звіт про відповідність та незалежний аудиторський висновок до 1 січня, наступного за мирним роком.
Умови оподаткування «Дія.City» залишаються без змін. На таких умовах «Дія.City» працюватиме на період воєнного стану. Спрощені критерії поширюються на всі компанії-резиденти як нові, так і діючі.
Що таке «Дія.City»?
Міністерство цифрової трансформації називає «Дію.City» «віртуальною вільною економічною зоною». Йдеться про щось на зразок Кремнієвої долини в США — про «цифрову бізнес-країну», вільну від державного втручання.
У той же час, на відміну від Кремнієвої долини, «Дія.City» не буде фізично розташовуватися в одному місці — в цьому і полягає її «віртуальність». Подати заяву (офіційною мовою — «стати резидентом») може будь-яка компанія, яка працює де завгодно в Україні.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Revolut став першим резидентом в Дія.City. Фінансово-технологічна компанія заснована у 2015 році та пропонує банківські послуги. Штаб-квартира Revolut знаходиться у Лондоні. Компанія представлена в 36 країнах світу і є найдорожчим стартапом Великої Британії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін дозволив водіям з правами категорії В керувати вантажівками