close-btn

Євросоюз виділив мільйон євро для підтримки українських жінок

Євросоюз вирішив фінансово підтримати українських жінок у посиленні гендерної рівності в Україні та у подоланні негативних наслідків пандемії COVID-19

https://gmk.center/

Європейський Союз та Фонд ООН у галузі народонаселення об’єднують свої зусилля з надання надзвичайної допомоги з урахуванням ґендерних аспектів для усунення наслідків COVID-19 та зміцнення ґендерної рівності в Україні в рамках флагманської програми «WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей».

Програма спрямована на захист жінок від гендерно зумовленого насильства, усунення бар’єрів для жіночого лідерства та підтримку працівниць сектору охорони здоров’я, які знаходяться на передовій реагування на виклики епідемії коронавірусу.

Програма WE ACT (Ми діємо) складається з 3-х блоків:

  • Ми діємо для захисту жінок від ґендерного насильства. Зростання випадків гендерного насильства вимагає посилення та розширення існуючих послуг в боротьбі з ним на місцевому рівні. Організації громадянського суспільства, які мають досвід роботи з постраждалими та схильними до ризику гендерного насильства, можуть заповнити існуючу прогалину у наданні таких послуг. Програма допоможе вирішити зростаючий попит на якісні послуги у випадках гендерно зумовленого насильства шляхом підсилення спроможностей організацій громадянського суспільства у 12 областях України та забезпечення початкового фінансування відповідних організацій.
  • Ми діємо для жінок, які надають передові медичні послуги згідно COVID-19. Оскільки в Україні жінки становлять 83,1 відсотка від числа медичних працівників, дуже важливо підтримувати їхні потреби, у тому числі на передовій у боротьбі із COVID-19. Враховуючи, що жінки надають основну частину послуг первинної медико-санітарної допомоги, викликає занепокоєння той факт, що недостатньо уваги приділяється їх дискримінації у робочому середовищі. Програма надає медичним працівницям гігієнічні комплекти, які мають вирішальне значення для їхнього жіночого здоров’я та гідності.
  • Ми діємо, щоб усунути перешкоди на шляху жінок до лідерства. Маючи на меті зміну парадигми та запровадження інноваційних підходів до боротьби з гендерною нерівністю, ми визначили жіночу дипломатію як професійну, так і публічну, як точку входу, яка дозволить розширити спроможності та залучити більшу аудиторію для підвищення обізнаності про переваги гендерної рівності.

Згадані пункти забезпечують пом’якшення негативних економічних, соціальних, психологічних, медичних наслідків пандемії COVID-19 для жінок та дівчаток та підтримують поступ гендерної рівності по всій Україні.
Програма WE ACT фінансується Європейським Союзом та реалізується ЮНФПА в Україні. Програма триватиме з квітня 2021 року до жовтня 2022 року.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

8 листопада міністри фінансів країн-членів Європейського Союзу проведуть зустріч, на якій обговорюватимуться зростання споживчих цін, вплив інфляції на заробітну плату та майбутні зміни до правил бюджету блоку, необхідних для підтримки інвестицій та скорочення боргу. Видання Reuters повідомляє, що зараз інфляція в 19 країнах єврозони досягла 4,1% у річному обчисленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оформити допомогу по вагітності і родам можна онлайн через «Дію»

По материалам сайта ukraine.unfpa.org

 

google news