close-btn

Стало відомо, банки яких країн у 2022 році почнуть пропонувати клієнтам біометричні платіжні картки

Видача біометричних карт стане пріоритетом для фінкомпаній Індії, Польщі, Іраку, Мексики, Лівану та Єгипту

Фото: 24gadget.ru

Про це повідомляється в аналітичному звіті, опублікованому на сайті NFCW.com. Представники банків у зазначених країнах заявляють про наміри активніше просувати технології, що дозволяють клієнтам здійснювати безконтактні платежі за допомогою відбитків пальців. Зокрема, у сусідній Польщі Bank Pocztowy вже у грудні почав пропонувати своїм корпоративним клієнтам нові біометричні картки.

Індійський постачальник платіжних послуг Easy Pay планує запустити свої біометричні карти в середині 2022 року. Карта Neo Visa від Іракської мережі карт та цифрових платіжних послуг (INC) також буде доступна вже найближчими місяцями. Фінтех компанії Areeba у Лівані та Masria Digital Payments у Єгипті заявляють, що представлять свої проєкти біометричних карток до середини літа поточного року.

Необхідно відзначити, що основною передумовою, що дозволила банкам у різних країнах пропонувати нові типи карт, стало підписання угод представників вищезгаданих країн з постачальником технологій біометричних карт компанією Zwipe, що базується в Норвегії.

«Щоб здійснити транзакцію, власнику картки необхідно лише прикласти палець до сканера. Якщо біометричні дані співпадають із записаними на карті, індикатор на ній спалахує зеленим і платіж обробляється. Якщо ж шахрай захоче використати картку, активи її власника будуть повністю захищені: індикатор на карті стане червоним, і транзакція за відбитком пальця буде відхилена», – розповіли у Zwipe.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

6,5 млн громадян України отримали банківські картки в рамках програми єПідтримка, а на реалізацію проєкту виділено 3 млрд грн. При цьому заявки подали вже 5,5 млн людей. Про це заявила перший віце-прем’єр – міністр економіки Юлія Свиріденко, повідомляє сайт Кабміну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Близько 70% транзакцій по дебетових картах у Великобританії здійснюються безконтактно – дослідження

За матеріалами сайту nfcw.com

google news