Регулятивне нововведення покликане протидіяти шахрайству у цій сфері
Національний банк України опублікував перелік вимог та положень для постачальників цифрового контенту. Норми стосуються сплати клієнтами сервісів, що отримуються, а також регулюють процедуру благодійних грошових внесків. Тепер оператори або провайдери телекомунікацій зможуть проводити грошові операції щодо оплати цифрового контенту або перерахування грошей на благодійні акції виключно на підставі офіційного договору з організаціями, на рахунки яких адресуються платежі.
“Це зроблено з метою посилення безпеки користувачів платіжних послуг та запобігання шахрайським операціям, пов’язаним з оплатою цифрового контенту і сплатою коштів благодійним організаціям”, – повідомили у прес-службі регулятора.
Фізособи, що надають на ринку цифровий контент, мають реєструватися в Нацбанку. Для цього їм потрібно заповнити заявку та вказати ПІБ, посвідчення особи та абонентський номер або інший мережевий ідентифікатор кінцевого обладнання, за яким виходять послуги, або особовий рахунок абонента.
У свою чергу, підприємства з цього сегмента повинні надавати ідентифікаційний код та абонентський номер або мережевий ідентифікатор кінцевого обладнання.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У яких умовах працює фінсектор України та чи слід чекати обвалу — звіт НБУ
Станом на 26 грудня 2022 року в Україні офіційно зареєстровано 191 тис. безробітних. Скорочення за місяць залишило 32 тис. осіб. Про це розповіли у Раді. Член парламентського комітету з питань фінансів податкової та митної політики Ярослав Железняк написав у телеграмі, що “ніколи в історії реєстрації офіційного безробіття в Україні такої низької цифри не було”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Зняття готівки може бути обкладено податком? У ОП готують революційну реформу
За матеріалами сайту bank.gov.ua