close-btn

Політична криза заморозила фінансову підтримку американських партій

JPMorgan, Citigroup та інші фінустанови США припиняють пожертвування політичним організаціям після бунту в Капітолії

Прибыль крупнейших банков США превысила прогнозы

Волл-стріт, США

JPMorgan Chase та Citigroup були одними з перших великих фінансових компаній, які заявили, що припинять пожертви деяким політичним організаціям після нападу демонстрантів на Капітолій. За повідомленням пресслужби JPMorgan, найбільший за обсягами активів американський банк призупиняє
виплату внесків республіканській та демократичній партіям Конгресу. Протягом шести місяців, керівництво банку має намір обговорити введення деяких змін в свою стратегію пожертвувань політичним організаціям.

«Країна зіткнулася з безпрецедентною кризою в галузі охорони здоров’я, економіки та політики», – заявив агентству CNBC голова відділу корпоративної відповідальності JPMorgan Пітер Шер.

Про свої плани призупинити виділення коштів республіканцям, які саботували затвердження результатів президентських виборів, заявили також Marriott International та страхова група Blue Cross Blue Shield. Citigroup також призупиняє пожертви усім законодавцям на період до кінця першого кварталу. У свою чергу представник Bank of America Білл Халлдін заявив, що «жахливий напад на Капітолій» вплине на рішення щодо пожертвувань в ході проміжних виборів у 2022 році. Крім того, технологічні компанії, включаючи Twitter, Facebook і Amazon, також зробили кроки, щоб обмежити поширення дезінформації, яка може спровокувати ще більше насильство. Відзначимо, що в США функціонують так звані Комітети політичних дій, які об’єднують пожертвування і можуть виділяти кандидатам певні кошти з цільовим призначенням, наприклад $15 тис на рік будь-якому національному партійному комітету. Оскільки гроші збираються за рахунок добровільних внесків, фінансування може йти в розріз з федеральними законами, які забороняють компаніям безпосередньо давати гроші кандидатам під час виборів.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Поняття ісламської фінансової системи з’явилося в 80-х роках минулого століття. І за останні десять років стало звичним в лексиконі фінансистів у багатьох країнах. Цей фінансовий інститут в сучасному світі відіграє все більш важливу роль. Адже кількість громадян в різних країнах, в тому числі в США і Великобританії, які сповідують іслам і відмовляються користуватися послугами традиційних банків, значно зросла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На порятунок малого бізнесу: український банк отримає великий кредит від ЄС

За матеріалами сайту cnbc.com

google news