Під час бойових дій багато веж виходять з ладу. Однак іноді причиною неможливості здійснити дзвінок є некоректна робота самого пристрою
Що робити, якщо мобільний оператор недоступний, національний роумінг не працює, а веж інших операторів поблизу немає? Рекомендації від Державної служби спецзв’язку.
1. Якщо оператор не працює, необхідно вимкнути на пристрої автовибір мережі та просканувати наявність інших веж. Потім підключитися до тієї, сигнал якої є найсильнішим. При цьому періодично слід намагатися підключитися до свого оператора зв’язку.
2. Обмежте використання мобільного інтернету, тому що це створює надмірне навантаження на лінії зв’язку. Вимкніть автоматичне завантаження медіафайлів у налаштуваннях смартфона.
3. У разі неможливості додзвонитися до абонента надсилайте повідомлення SMS. Можливо, вежа зв’язку перевантажена або абонент сам намагається здійснити дзвінок.
4. За будь-якої можливості використовуйте доступні точки WiFi, а також стаціонарні телефони.
5. Якщо мобільний зв’язок відсутній, але зв’язок доступний на телефонах інших людей, перезавантажте свій пристрій, тимчасово вийміть SIM-картку, перевірте її роботу в іншому пристрої.
6. Якщо мобільного зв’язку немає й в інших людей поблизу, значить пошкоджено лінії комунікації. Нікому не треба повідомляти. Мобільні оператори постійно відстежують статус вишок і при необхідності відразу усувають проблеми, що виникли. Однак іноді ремонт може тривати значний час. Це залежить від характеру поламки та від інтенсивності локальних бойових дій.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Нині в Україні понад 2 мільйони внутрішньо переміщених осіб через війну. Щоб забезпечити їх житлом, держава має надати майже 600 тисяч квартир. Про це заявив заступник глави Офісу президента Кирило Тимошенко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конгрес США схвалив законопроект, який дозволить використати російські активи для допомоги Україні
За матеріалами сайту cip.gov.ua