close-btn

300 млрд платежів на рік: суперапи змінять цифрові грошові перекази

Кількість транзакцій перевищить 300 млрд у всьому світі до 2026 року

цифровые денежные переводы

Супераппи – один із головних драйверів зростання цифрових грошових переказів Фото: southpigalle.io

Нове дослідження британської компанії Juniper Research показало, що глобальна кількість цифрових грошових переказів у межах однієї країни вперше перевищить 300 млрд до 2026 року. У порівнянні з поточним роком зростання складе майже 50%, адже в 2022 році галузь чекає 207 млрд “домашніх” транзакцій за 12 місяців.

Основною рушійною силою такого зростання є супердодатки (superapp), в яких доступно відразу кілька послуг, включаючи обробку платежів та фінансових транзакцій, обмін повідомленнями. Це стимулює оцифрування платежів, які раніше здійснювалися готівкою.

Автори дослідження прогнозують, що до 2026 року 74% світових цифрових внутрішніх грошових переказів припадатимуть на три провідні країни: Китай, США, Індія.

Зазначається, що до таких високих темпів цифровізації суспільства привела інтеграція соціальних платежів до різних платформ, наприклад, WeChat Pay у Китаї та Venmo у США.

У звіті рекомендується, щоб постачальники послуг грошових переказів визначали найпопулярніші соціальні платформи в кожній країні та прагнули створити партнерські відносини.

Постачальники послуг грошових переказів повинні зосередитися на ринках, що найбільш швидко ростуть, щоб забезпечити максимальну віддачу від інвестицій, при цьому Латинська Америка і Західна Європа визначені як найбільш перспективні щодо темпів зростання.
Дамла Сат
співавтор дослідження

У дослідженні говориться, що диференціація — головна проблема додатків грошових переказів, особливо з урахуванням високої конкуренції на ринку. Автори підкреслюють життєздатність ідеї об’єднання фінансових послуг та різних інших комерційних сервісів на одній платформі з метою підвищення її унікальної цінності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Цифрові ключі від будинку, автомобіля, паспорт та сертифікат вакцинації: Samsung випустив уніфікований мобільний додаток

Visa ускладнить процес повернення платежу

google news