За словами генерального директора Alphabet Сундара Пічаї, у найближчі п’ять років в Африці з’явиться 300 мільйонів нових інтернет-користувачів
Carry1st, видавець соціальних ігор та інтерактивного контенту по всій Африці, залучив $20 млн на розширення в рамках серії A під керівництвом Andreessen Horowitz (a16z). Це перша інвестиція a16z у компанію зі штаб-квартирою в Африці (раніше фірма інвестувала в Branch та Zipline, компанії, частина операцій яких знаходиться в Африці, але зі штаб-квартирою в США).
Carry1st також отримала інвестиції від Avenir та Google; це другий чек Google з Африканського інвестиційного фонду. В інвестиційному раунді взяли участь і кілька відомих індивідуальних інвесторів, у тому числі Nas і засновники Chipper Cash, Sky Mavis та Yield Guild Games.
Кордел Роббін -Кокер, Люсі Хоффман і Тінотенда Мундангепфупфу заснували Carry1st в 2018 році. Південноафриканська компанія, в якій зараз працює 37 осіб у 18 країнах, хоче використовувати отриманий капітал для масштабування інтерактивного контенту по всій Африці.
Carry1st заявила, що надає повнофункціональне видавниче рішення, що забезпечує залучення користувачів, живі операції, управління спільнотою та монетизацію для своїх партнерів.
Генеральні партнери Andreessen Horowitz Девід Хабер і Джонатан Лай приєднаються до ради директорів Carry1st як спостерігачі. Як один з найбільших криптофондів з капіталом понад $3 млрд доларів, a16z має неперевершений досвід у галузі ігор та Web3. Google за допомогою своїх продуктів допоможе Carry1st заглибитися до Африки.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Директор Центру моніторингу та аналізу боротьби з відмиванням грошей Народного банку Китаю Гоу Веньцзюнь заявив про необхідність розробити та впровадити механізм контролю криптовалютних транзакцій як першорядний захід для посилення держрегулювання. За його словами, зараз із боку криптоіндустрії продовжує надходити загроза для національного суверенітету, валюти та цілісності фінансової системи Китаю.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбиток райдужки ока в обмін на криптовалюту: американський стартап запустив незвичайний проект
За матеріалами сайту techcrunch.com