Соцмережа досліджує питання – чи повинні політики слідувати тим же правилам, що й інші користувачі
Через кілька місяців після того, як Twitter обмежив Дональду Трампу доступ до своєї платформи, компанія все ще намагається вирішити, як саме їй слід чинити з політиками, які порушують її правила. У керівництві соцмережі заявили, що мають намір переглянути правила обслуговування акаунтів світових лідерів та великих державних діячів.
Крім цього, соцмережа запрошує користувачів висловлювати свою думку з цього питання в коментарях. З 19 березня по 12 квітня компанія проведе відкрите опитування, мета якого зібрати відгуки за озвученою проблемою.
«Ми хочемо почути від громадськості, чи вважають люди, що світові лідери повинні слідувати тим самим правилам, що й інші користувачі Twitter, або для них потрібен окремий регламент», – йдеться в заяві компанії, опублікованій в її блозі.
Представники Twitter повідомили, що думки групи правозахисників з даного питання, а також відгуки представників громадськості послужать основою для розробки нових правил публікації політичного контенту.
Twitter – не єдина соціальна мережа, яка зіткнулася з подібною проблемою. В даний момент Facebook очікує рішення своєї Наглядової ради про те, чи дозволити Дональду Трампу повернутися на платформу чи ні, оскільки два місяці тому соцмережа, слідом за Twitter, також заблокувала акаунт експрезидент США.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Представники TikTok заявили, що у квітні набуває чинності новий регламент публікації реклами. Відповідно до нього користувачі більше не зможуть відключати персоналізовані рекламні оголошення. Нагадаємо, в даний момент в додатку існує опція, активуючи яку в відеоролики додаються оголошення від рекламодавців тільки на загальні теми, які не сортовані за тематикою або особистими вподобаннями конкретної людини.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook оновив свою політику щодо захисту прав людини
За матеріалами сайту engadget.com