Під заборону підпадають нейропідробки, що ганьблять соціалістичний лад або завдають шкоди репутації окремій людині чи групі осіб
Адміністрація кіберпростору Китаю (CAC) видала заборону використання у публічному просторі країни комп’ютерних дипфейків. Заборона, щоправда, має застереження: такий контент не можна публікувати без дозволу суб’єкта чи на шкоду національним інтересам. Про це пише The Register. При цьому шкоду, на думку китайської влади, може представляти будь-який контент, який явно чи приховано ганьбить ідеї соціалізму та соціалістичні цінності.
Також припиняється використання дипфейків у спробі обдурити або обмовити людину чи групу людей. Однак у держорганах визнають, що найближчими роками очікують шквального збільшення кількості інтелектуальних підробок на різних платформах, таких як чат-боти та соцмережі. У цьому разі нейропідробки необхідно позначати як цифрові твори.
Постанова САС також регламентує порядок використання цього контенту онлайн-виданнями. Творці підробок, яких називають «постачальниками послуг глибокого синтезу», повинні дбати про точність алгоритмів штучного інтелекту та машинного навчання. Документ зобов’яже їх регулярно переглядати та забезпечувати безпеку даних, що збираються.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американський техногігант допоможе покращити платформу Дія.Цифрова освіта
Ми раніше повідомляли, що Apple Inc. планує значно розширити свої методи шифрування даних, що, ймовірно, викличе напруженість у відносинах із правоохоронними органами та урядами по всьому світу, оскільки компанія продовжує створювати нові засоби захисту конфіденційності для мільйонів користувачів iPhone.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Біженці в ЄС отримають доступ до роумінгу за українськими тарифами
ЄС представив податкову реформу, покликану подолати шахрайство з ПДВ
За матеріалами сайту forklog.com