2 валізи з інструментами вагою 36 кг, для заміни тридцятиграмової батареї в iPhone 13 mini
Минулого місяця Apple запустила програму самостійного ремонту, яка вперше дозволяє клієнтам зі США лагодити зламані екрани, акумулятори та камери на новітніх iPhone з використанням власних запчастин та інструментів Apple.
Герою статті ремонт обійшовся в $69 за запчастину, $49 за оренду у Apple на тиждень фірмового комплекту інструментів (мінімальний час), а також $1200 у нього були заморожені на рахунку, поки він не повернув назад дві валізи з інструментами.
Ще до того, як Apple запустила нову програму самостійного ремонту, її звинувачували в тому, що вона робить це не так для допомоги користувачам, як для обходу майбутнього законодавства. Тепер, коли програму запущено, компанія може заявити будь-якому суду в країні, що надає всі можливі інструменти — і робить це за орендну плату у розмірі 49 доларів на тиждень, включаючи доставку. Ви повинні здати комплект у магазин UPS «до 7-го дня». Якщо ви цього не зробите, з вас стягуватиметься плата та податок, хоча Apple не уточнює, в якому розмірі.
Ці комплекти є версіями того, що Apple використовує у своїх офіційних магазинах. Вони просто нерентабельні будь-якого конкретного користувача, кваліфікованого чи ні. Вчимося робити гроші у Apple.
Раніше ми повідомляли про те, що Apple може купити компанію Canoo, яка займається розробкою електромобілів. Стартап зараз зазнає нестачі грошей і навіть попередив інвесторів, що не зможе продовжувати роботу. При цьому його колишній CEO Ульріх Кранц працює над проектом електрокара Apple.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Проект Terra витратив усі свої біткоін-резерви, щоб утримати стейблкоін «на плаву»
Huawei представила свій оновлений смартфон зі дисплеєм, що складається