close-btn

Банки збільшують запаси генераторів: причини

Силові установки та термінали супутникового інтернету є основою системи Power Banking, покликаної забезпечити безперебійний доступ клієнтів до основних фінпослуг

Робота мережі Power Banking вимагає наявності парку запасних електрогенераторів у разі виходу з ладу працюючого устаткування. Це випливає із практики перших тижнів роботи проекту, коли найбільші банки України запустили ініціативу безперебійного доступу клієнтів до основних послуг.

Представники банківської галузі повідомляють, що спочатку закупівля генераторного обладнання була з націнкою плюс 30-40% від довоєнної ціни. При цьому якість такої техніки була не завжди адекватною. Багато генераторів швидко виходять з ладу.

“Ми тримаємо 10% парк резервних генераторів. Тому що, особливо в чергових відділеннях, вони виходять з ладу, і ми оперативно замінюємо ці генератори”, – каже голова департаменту організації мережі ПУМБ Андрій Гуляєв.

У свою чергу, Олексій Руднєв, представник Акордбанку, також розповів про нові хаби, де фінустанова накопичує необхідні запаси обладнання, зокрема йдеться про дизельні генератори, які замінюють основні силові установки у разі їхнього виходу з ладу.

“Це 14 регіональних інкасаторських хабів, ми закупили та всі їх забезпечили на 100% потужними генераторами”, – розповів банкір.

Крім генераторів, банки також накопичують інше обладнання. Наприклад, другою за запитом позицією є термінал супутникового інтернету Starlink.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінансова підтримка українців від волонтерської організації Ukrainely — як отримати

Ми раніше повідомляли, що за 2022 рік банки-банкрути, активи яких перейшли під управління Фонду гарантування вкладів, адресували в рахунок погашення заборгованості перед своїми кредиторами 3,97 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Які зміни до порядку нарахування субсидій набирають чинності з лютого?

В Україні судові повістки надсилатимуть через Viber

За матеріалами сайту finclub.net

google news