Американські регулюючі органи розслідували діяльність банку, щоб дізнатися, чи він ретельно перевіряє транзакції клієнтів у рамках своєї практики боротьби з відмиванням грошей
Перш ніж раптово впасти у вихідні, криптовалютний Signature Bank перебував під кримінальним розслідуванням з боку влади США у зв’язку з його практикою боротьби з відмиванням грошей, повідомляє Bloomberg, посилаючись на інформаторів.
Відповідно до звіту видання, слідчі з Міністерства юстиції (DOJ) у Вашингтоні та на Манхеттені, а також представники Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) вивчили записи банку, щоб зрозуміти, чи робила компанія відповідні кроки для боротьби з відмиванням грошей. До таких заходів належить ретельна перевірка осіб, які відкривають рахунки, та моніторинг транзакцій щодо наявності ознак порушень.
На момент припинення діяльності Signature Bank результати розслідування оприлюднені не були.
Залишається незрозумілим, коли почалося розслідування і чи призвело воно до закриття банку регулюючими органами, оскільки його співробітники поки не були звинувачені в якихось неправомірних діях. Проте регулятори США заявили, що втратили віру в менеджмент після того, як банк не зміг надати надійних та послідовних даних про свою роботу. Нині у США шукають покупця для Signature Bank.
З усім тим, Рада Федеральної резервної системи, Міністерство юстиції та Федеральна корпорація страхування депозитів (FDIC) запевнили американців, що всі вкладники Signature Bank отримають свої кошти.
Тим часом Signature Bank — не єдина збанкрутіла фінансова установа, яка піддалася критиці з боку регулюючих органів США. Silicon Valley Bank (SVB) наразі перебуває під слідством Комісії з цінних паперів та бірж США та Міністерства юстиції через продаж акцій його керівниками за кілька днів до краху банку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Слідом за SVB влада США відкликала ліцензію ще одного банку, пов’язаного з криптоіндустрією
- Які банки виграли від краху SVB: аналітика Bloomberg
- Банківська криза в США стимулювала крипторалі — аналітика