close-btn

Microsoft слідом за Facebook представила свій метавсесвіт

Microsoft у рамках найбільшої технологічної конференції Ignite 2021 представила Mesh for Teams. Mesh for Microsoft Teams націлена на те, щоб зробити колективну роботу в «метавсесвіті» персоналізованою та захоплюючою

https://news.microsoft.com/

Після півтора року з початку глобальної пандемії, яка змусила працівників по всьому світу залишити свої офіси і навчитися працювати в колективі онлайн, експерти Microsoft за продуктивністю помітили дві тенденції: можливість працювати з будь-якого місця і спілкуватися з колегами в Інтернеті — це чудово, але віддалені зустрічі можуть здаватися безособовими.

Дослідження, проведені організацією Microsoft, підтверджують це: люди почуваються більш залученими на онлайн-зборах, де всі включають відеокамери. Однак далеко не кожному учаснику процесу комфортно спілкуватись у відеочаті. Занадто багато людей, надто часто, являють собою статичну картинку або пузир з ініціалами.

Сьогодні Microsoft представила вирішення цієї проблеми, експансія якого розпочнеться у 2022 році: Mesh for Microsoft Teams. Ця функція поєднує можливості змішаної реальності Microsoft Mesh, яка дозволяє користувачам передавати фотореалістичне зображення себе, а також використовувати віртуальні аватари в рамках режиму Together Mode.

Крім проведення віртуальних зустрічей з особистими аватарами, компанії зможуть створювати власні іммерсивні простори — метавсесвіти, що дозволить людям із різних куточків світу перебувати в одному середовищі та взаємодіяти один з одним. За такого підходу всім учасникам забезпечується психологічний комфорт та відчуття згуртованості.

Mesh for Teams – до якого будь-хто зможе отримати доступ зі стандартних смартфонів та ноутбуків або гарнітур змішаної реальності – покликаний зробити онлайн-зустрічі більш особистими, захоплюючими та продуктивними. Це ворота у метавсесвіт, у стійкий цифровий простір, що поєднує фізичний світ із віртуальним через цифрових двійників людей, місць та речей.

«Думайте про метавсесвіт як про нову версію або нове бачення Інтернету, де люди збираються, щоб спілкуватися, співпрацювати і ділитися особистою віртуальною присутністю на будь-якому пристрої.» – закликають користувачів фахівці Microsoft

Іммерсивні простори з підтримкою Mesh дозволяють дизайнерам та інженерам, студентам та викладачам співпрацювати та виконувати ітерації незалежно від їхнього фізичного розташування. Команди можуть вивчити плани заводу, що будується. Студенти можуть навчитися будувати електромобілі чи препарувати мозок людини.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Штучний інтелект — абсолютна зброя у боротьбі за інтерес міленіалів. Але невже вони настільки складне покоління, що маркетологи змушені вдаватися до допомоги ІІ, щоб з’ясувати, чого ті хочуть? До 2025 року покоління міленіалів становитиме 75 відсотків працездатного населення планети, а його сумарна купівельна спроможність вже зараз перевищує $200 млрд. на рік.

На щастя, досягнення в галузі машинного навчання допомогают зрозуміти чого насправді хоче цей непостійний «цільовий ринок».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Microsoft розпочала розробку власного процесора?

За матеріалами сайту news.microsoft.com

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!