close-btn

Twitter повертає після скандалу “синю галочку” блогерам-мільйонникам – ЗМІ

Офіційний символ верифікованого профілю вирішили повернути, незважаючи на відмову багатьох знаменитостей сплатити послугу платної підписки Twitter Blue

Алгоритм рекомендаций является одним из наиболее засекреченных

Twitter Фото: techcrunch.com

ЗМІ повідомляють, що популярна соціальна мережа почала повертати верифікаційну синю галочку деяким медійним персонам. При цьому скандальний символ знову з’явився на акаунтах без попередньої оплати, через яку минулого тижня спалахнув скандал, коли низка популярних діячів культури та кінематографу публічно відмовилися платити Ілону Маску за верифікацію своїх сторінок.

Як зазначає ВВС, серед тих, кому повернули синю галочку, – Бейонсе, Гаррі Кейн, Річард Осман та Вікторія Бекхем. Твіттер-аккаунт BBC News також має свій золотий значок, але не заплатив за нього. Спочатку синя галочка використовувалася для верифікації популярних користувачів, а також для боротьби з фейковими акаунтами. Twitter надавав цю послугу безкоштовно. Все змінилося з приходом у компанію Маска.

Новий глава оголосив, що у майбутньому верифікація для великих блогерів, відомих політиків, діячів культури та представників бізнесу стане платною. Середня вартість передплати Twitter Blue складає $8 на місяць. 20 квітня соцмережа почала видаляти символ верифікації зі сторінок користувачів, які відмовилися платити. ВВС зазначає, що на момент написання статті деякі знаменитості все ще не мають синьої галочки, незважаючи на те, що мають мільйони передплатників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Airbus розробив інноваційну концепцію орбітального житла: подробиці

Ми раніше повідомляли, що Маск пішов у мінус на $13 млрд лише за день. Удар припав на головний актив Маска – акції Tesla. Загалом за 24 години вони впали на 9,75%. Зменшивши його статки на $12,6 млрд, ставши найбільшою втратою цього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Директором криптокомпанії виявився бот: як це сталося

Ринок на межі обвалу. Аналітик попередив про «чорного лебедя»: що сталося

За матеріалами сайту bbc.com

google news