Результати дослідження будуть прийняті в якості теоретичної основи при створенні центробанками різних країн власних цифрових грошей
Європейський центральний банк опублікував результати громадських слухань на тему цифрової валюти, в ході яких основна увага приділялася проблемі контролю над грошовими потоками. Консультації з представниками громадськості почалися 12 жовтня 2020 року і тривали до 12 січня 2021 року.
Більшість респондентів були приватними особами (94%). Решта 6% – співробітники різних галузей, включаючи банки, компанії, що надають платіжні послуги і т.ін. Згідно зі звітом, в якості основних вимог до цифрової валюти були названі: захист конфіденційності (43%), безпека використання (18%), можливість здійснювати платежі на території всього ЄС (11%), відсутність додаткових комісій (9%) та зручність використання при офлайн-транзакціях (8%).
Половина опитаних наголошують на необхідності встановлення ліміту наявних цифрових грошей у одного користувача з метою контролю їх кількості в обігу. Як вже говорилося, захист персональних даних при транзакціях з цифровою валютою була визнана найбільш важливим аспектом особливо серед представників бізнесу.
Близько 25% респондентів вважають, що цифрова валюта повинна зробити міжнародні платежі більш швидкими та дешевими. Звіт ЄЦБ буде використано в якості теоретичної основи при створенні центробанками державний цифрових валют.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Днями Східно-карибський центральний банк (ECCB), головна фінансова установа Східно-карибського валютного союзу, офіційно представив свою цифрову валюту під назвою DCash. Фінансовий інструмент був розроблений в партнерстві з карибською фінтех-компанією Bitt.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біткоін продовжує бити рекорди: якої ціни очікувати в найближчому майбутньому
За матеріалами сайту thepaypers.com