close-btn

Стало відомо, з якою метою Amazon скуповує землю на мільярди доларів

Час доставки не повинен перевищувати 24 години. Такого принципу дотримується нове керівництво маркетплейсу після відходу Джефа Безоса

У пресі з’являється все більше свідчень, що американський техногігант витрачає мільярди доларів на покупку нерухомості в різних куточках світу. Експерти кажуть, що це є новою політикою компанії, в рамках якої Amazon створюватиме нові унікальні склади, а час доставки товарів скоротиться до кількох годин.

Bloomberg повідомляє, що з 2020 року компанія втричі збільшила обсяг збудованих промислових площ у Північній Америці. Спочатку планувалося, що на території об’єктів зводитимуться висотні склади нового покоління. Наприклад, модель складу майбутнього представляє ангар, висота якого становить 40 метрів. Він забезпечений роботизованими лініями для сортування та відвантаження товарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Споживчий ринок відновлюється: українці стали частіше купувати їжу та відвідувати кафе

За даними CoStar, Amazon сумарно виділив щонайменше $2,2 млрд на покупку землі та будівель різного призначення. У березні 2020 року компанія купила за $30 млн ділянку на 63 гектари у густонаселеному промисловому районі між Сан-Дієго та кордоном США з Мексикою. План передбачає будівництво одного логістичного центру на кожні 24 години доставки.

Такий амбітний план коштує значно дорожче, ніж $200 за квадратний фут при будівництві звичайного складу. Тому Amazon розгорнув широку кампанію із залучення інвесторів. Проте експерти зазначають, що пандемія згубно позначилася на бізнесі маркетплейсу, і тепер підприємство змушене здавати деякі нещодавно куплені об’єкти в оренду.

Ми раніше повідомляли, що Meta готує в Гонконгу масштабний тест із віртуальною та доповненою реальністю, а його учасниками стануть усі жителі 7-мільйонного міста, пише видання Incrypted.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Понад 9% протягом години: токен Dogecoin виріс після слів підтримки Ілона Маска

Техногіганти очолять боротьбу з дезінформацією в інтернеті

За матеріалами сайту ain.ua

google news