close-btn

За кібербулінг тепер можна опинитися за ґратами

Цькування в інтернеті каратиметься тюремним ув’язненням або солідним штрафом. Щоправда, мова про Японію

https://www.dw.com/

CNN повідомляє, що парламент Японії вирішив посилити покарання за кібербулінг – цькування в інтернеті каратиметься тюремним ув’язненням або солідним штрафом (він був караним і раніше, але все обмежувалося штрафом та арештом до 30 діб). Черговим приводом переглянути ставлення до кібербулінгу стало самогубство 22-річної спортсменки та учасниці реаліті-шоу Terrace House, яка, за однією з версій, не витримала цькування у соцмережах.

Суспільство до такого закону поставилося двояко: одні його яро підтримали, інші побачили в цьому інструмент для цензури. Проте всім варто пам’ятати, що писати незнайомій людині гидоти – не є свобода слова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автопілот Tesla вимикається за секунду до аварії, щоб компанія могла уникнути відповідальності

Кібербуллінг – це буллінг із застосуванням цифрових технологій. Він може відбуватися у соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах та мобільних телефонах. Це неодноразова поведінка, спрямована на залякування, провокації гніву чи приниження тих, проти кого він спрямований. Особистий булінг та кібербулінг часто пов’язані між собою. Але кібербулінг залишає цифровий слід – записи, які можуть бути доказами, що дозволить зупинити цькування.

Раніше ми писали, що великі компанії із сегменту високих технологій, такі як Meta, Twitter та Google, тепер повинні будуть прикладати більше зусиль для боротьби з пропагандою, дезінформацією та фальшивими акаунтами на своїх майданчиках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

 

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!