close-btn

Приватні інвестори планують викупити Forbes

Інвестиційна компанія GSV працює над угодою з купівлі Forbes Media з оцінкою в $620 млн як альтернативу оголошеному Forbes SPAC-злиттю з Magnum Opus

https://www.axios.com/

Forbes раніше оголошував про плани стати публічною компанією через SPAC-злиття з Magnum Opus, яке мало завершитися в 4 кварталі цього року або 1 кварталі 2022 року. Процес створення SPAC є досить простим. SPAC означає злиття приватної компанії з публічною компанією-пустушкою, єдина мета в житті якої — злитися з іншою компанією, поєднавши обидві компанії в одну.

Такий хід дозволить Forbes стати публічною, при цьому й надалі отримувати вигоду з успішної цифрової трансформації, використовувати додаткові можливості зростання та повністю усвідомлювати силу та потенціал свого культового глобального бренду.

Об’єднана компанія вже отримала додаткові $400 млн через PIPE, включаючи фонди та рахунки, керовані провідними інституційними інвесторами. Компанію, як і раніше, очолюватиме нинішня команда менеджерів, і вона збереже ім’я Forbes. Після закриття угоди Forbes розмістить лістинг на Нью-Йоркській фондовій біржі під тикером «FRBS».

Компанія Magnum Opus Acquisition, з якою очікується злиття Forbes, спонсорується гонконгською інвестиційною фірмою L2 Capital.

Однак поки угода ще не закрита, а SPAC стрімко втрачають популярність, приватні інвестори мають можливість викупити Forbes. Наприклад, угода з GSV Asset Management принесе Forbes $620 млн, що трохи менше, ніж оцінка $630 млн в результаті можливого злиття з Magnum Opus. Тендер очолює генеральний директор GSV Asset Management Майкл Мо, у якому беруть участь «провідні сімейні офіси та інституційні інвестори», згідно з презентацією.

Зацікавленість виявили й інші компанії, наприклад, компанія Block.one, яка займається розробкою програмного забезпечення для блокчейнів (Forbes недовго експериментував з технологією в 2018 році.)

Forbes вже проводив приватний продаж до свого рішення про SPAC-злиття. Поки що неясно, чи перейде Forbes до приватного продажу і цього разу. Керівник відділу комунікацій Forbes Media Білл Хенкес відмовився від коментарів, коли його запитали, чи підтримує компанія зв’язок із GSV щодо потенційної угоди.

Forbes, заснований у 1917 році, належав родині Форбсів майже сто років. Проте у 2014 році сім’я продала 95% акцій китайській інвестиційній групі під назвою Integrated Whale Media. За повідомленнями, угода була оцінена у $475 млн.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Авторитетне видання Forbes ушосте представило рейтинг Fintech 50 — список найінноваційних фінтех-стартапів. Багато хто потрапив до нього завдяки пандемії, оскільки користувачі за минулий рік прискорили перехід до цифрових платежів та онлайн-покупок, а також активніше зайнялися торгівлею акціями та криптовалютами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Решения для банков и финкомпаний: чем занимаются TechFin-проекты в Украине

За матеріалами сайту axios.com

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!