Чоловік прокинувся, підвівся з ліжка і вирушив на роботу в кабінет у своєму ж будинку. Дорогою він послизнувся і впав, отримавши травму спини. Типовий випадок виробничого травматизму на думку німецького суду
Німецький суд ухвалив, що чоловік, який послизнувся за кілька метрів від свого ліжка, йдучи до домашнього офісу, може вимагати виплату страховки від нещасних випадків на робочому місці, оскільки технічно він діставався роботи.
Типовий випадок виробничого травматизму, оскільки його визначення включає як перебування на робочому місці, так і дорогу до нього і назад.
Суд зазначив, що співробітник зазвичай починав працювати у своєму домашньому офісі «відразу, не поснідавши заздалегідь», але не пояснив, чому це стосувалося справи. Пізніше з’ясувалося, що це важливо, оскільки в такому разі він уже знаходився б у «домашньому офісі» і той фатальний спуск спіральними сходами вже не був би викликаний виробничою необхідністю.
Неясно, чи працював чоловік із дому через пандемію, чи завжди працював на віддаленій основі. В ухвалі суду йдеться, що закон поширюється на «віддалені робочі місця», які є «комп’ютерними робочими станціями, які встановлюються роботодавцем на території приватної власності працівників».
У багатьох країнах фірми зобов’язані дбати про своїх співробітників, незалежно від того, де вони працюють.
ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE
Проаналізувавши звернення громадян, Нацбанк прийшов до висновку, що працівники банків часто зловживають правами клієнтів. Вони нав’язують ті чи інші додаткові послуги, наприклад страховку, стверджуючи, що вона є «обов’язковою». Хоча це не завжди так. У яких випадках страховка є обов’язковою?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Отримати 1000 грн від Президента можна в А-Банку
За матеріалами сайту theguardian.com