close-btn

NFT отримує схвалення від уряду Китаю: на яку колекцію чекати

Китайський уряд створює свою власну версію практично всього в криптографії, включаючи NFT

https://crypto.ru/

Ні для кого не секрет, що Китай створює свою власну версію практично всього в криптоіндустрії. Тепер Пекін дебютує зі своєю (нудною) версією NFT.

Минулого тижня спонсороване Alibaba видання South China Morning Post (SCMP) опублікувало офіційний документ з описом системи NFT для архівування історичних активів у затверджених державою блокчейнах.

Видання стверджує, що система архівування матеріалів ЗМІ допоможе зберегти історію. Воно називає NFT, створені з використанням цієї системи, «артефактами». SCMP заявляє, що має матеріал, накопичений за 118 років.

Проект ARTIFACT, поряд з Dapper Labs CryptoPunks, вже запустив колекційні NFT NBA Top Shot 1997, які включають такі події, як смерть принцеси Діани і передача Гонконга, колишнього володіння Великобританії, під юрисдикцію Китайської Народної Республіки.

Потім SCMB хоче додати дозволені державою «цифрові предмети колекціонування» з історії Гонконгу.

South China Morning Post планує запустити свій проект ARTIFACT на кількох блокчейнах, попередньо схвалених урядом Китаю. Його дорожня карта закликає до децентралізованої автентифікації.

При цьому китайські технологічні гіганти Alibaba і Tencent нещодавно повністю очистили свої веб-сайти від NFT. Безпосередньо перед масштабним чищенням офіційні особи Пекіна назвали ринок NFT «потенційно величезною бульбашкою» і відчитали операторів торгових майданчиків.

Компанії відразу ж прийняли умови гри і тепер називають NFT виключно «цифровими предметами колекціонування».

У 2018 році Alibaba і Tencent подали більше 2000 патентів, пов’язаних з блокчейном, підбадьорювані очевидним тоді ентузіазмом Пекіна стосовно децентралізованих реєстрів. Однак на тлі запуску власної цифрової валюти Центрального банку Китаю (CBDC) Цзіньпін заборонив майнінг криптовалют і кілька незалежно розроблених блокчейн-проектів.

Не злякавшись необхідності змінити назву NFT на догоду китайському уряду, Alibaba запустила ринок, на якому митці можуть створювати «цифрові предмети колекціонування», щоб захищати свої роботи.

Цей маркетплейс, Blockchain Digital Asset and Asset Trade, використовує платформу New Copyright Blockchain, створену Комітетом з авторського права Sichuan Blockchain Association.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Портал для онлайн-торгівлі JD.com почав приймати CBDC-платежі на платформі електронної комерції. Незважаючи на те, що цифрова валюта Китаю, e-CNY, поки що не надто поширена, рішення керівництва JD приймати її в День Холостяка наголошує на прагненні китайського центрального банку якнайшвидше випробувати CBDC у масштабних комерційних угодах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розробнику криптовалюти ефіріум загрожує 20 років позбавлення волі

За матеріалами сайту protos.com

 

 

 

google news
credit link image
×
Підписуйтесь на нас в Telegram та Viber!