Учасники отримають фінпідтримку для подальшого розвитку, а також доступ до експертизи та ресурсів платіжного оператора
Компанія Mastercard відібрала п’ятьох претендентів на участь у програмі Start Path Ukraine. Запрошено групи розробників, що спеціалізуються на створенні продуктів у таких напрямках, як фінтех, віддалена ідентифікація, онлайн-кредитування, автоматизація звітності для фінмоніторингу тощо.
У рамках Start Path Ukraine, що ініціював глобальний платіжний оператор, українські стартапи та невеликі підприємства отримають доступ до ресурсів та експертизи великих гравців галузі, що дозволить їм активніше брати участь у повоєнному відновленні економіки країни.
Очікується, що переможцям будуть надані гранти у розмірі $10 тис. Програма впроваджується та реалізується за підтримки Національного банку України та Міністерства цифрової трансформації. Головними критеріями, на які звертається особлива увага, є креативність, масштабованість та інноваційність, пропонованих стартапом продуктів.
Фірми, відібрані комісією для участі у проекті, пропонують на ринку такі продукти:
- AML Point – готове рішення для фінансових установ та їхніх фахівців із протидії відмиванню коштів.
- Electronic KYC – це програмне забезпечення (SaaS), яке допомагає банкам та фінтех-компаніям швидко розширювати свої клієнтські бази.
- Neofin – комплексне рішення для запуску споживчого кредитування.
- Zhabka – інноваційне платіжне рішення для підприємців.
Сьогодні завдяки Start Path всебічну підтримку Mastercard отримали вже понад 350 стартапів із 42 країн по всьому світу. Деякі з них успішно провели перше публічне розміщення своїх акцій на відкритих фондових майданчиках.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Десятки фінансових установ отримали оновлені ліцензії від НБУ: хто у списку
За даними компанії з відстеження криптовалюти Chainalysis, функція OP_RETURN використовувалася для ідентифікації 986 гаманців, контрольованих ГРУ, СЗР та ФСБ, зі звинуваченням їх у причетності до хакерської діяльності. Читати далі…
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
“Це абсурд” Маск і Spotify проти Apple: подробиці
Найбільші авіакомпанії впроваджуватимуть ШІ у польотні завдання своїх лайнерів: подробиці