close-btn

Meta переманює з Microsoft фахівців із досвідом розробки гарнітур доповненої реальності

Близько 100 людей з команди, що розробляє гарнітури доповненої реальності Microsoft HoloLens, пішли, переважно, в материнську компанію Facebook Meta

https://www.wsj.com/

Microsoft була однією з першопрохідців у доповненій реальності, і її продукт HoloLens перетворився на одну з найпередовіших гарнітур у світі.

Команда доповненої реальності корпорації Microsoft втратила близько 100 людей за останній рік, багато з них пішли в Meta Platforms Inc. керівниками у Meta.

За словами колишніх співробітників Microsoft, конкуренти переманюють людей з досвідом розробки гарнітури доповненої реальності Microsoft HoloLens, іноді пропонуючи їм подвоїти зарплату. Серед співробітників, що пішли, є кілька давніх лідерів команди. Чарлі Хан, який відповідав за збір відгуків клієнтів про HoloLens, пішов улітку, щоб приєднатися до Meta. Джош Міллер, який працював над дисплеями для гарнітур, також тепер у Meta.

Компанія відмовилася ділитися подробицями про команду HoloLens, але заявила, що звільнення співробітників — це регулярна проблема, з якою стикається багато команд, і що Microsoft робить все можливе, щоб зберегти наявних співробітників і найняти нових, коли це необхідно.

Microsoft — не єдина компанія, чиїх фахівців “краде” Meta. Повідомляється, що колишня Facebook також масово переманює провідних співробітників Apple. Варто зазначити, що ідеєю створення метавсесвіту «загорілися» багато великих технологічних компаній.

Метавсесвіт — це значною мірою нереалізоване віртуальне царство, де, за словами прихильників, люди працюватимуть, гратимуть, навчатимуться і робитимуть покупки. Технологічні лідери, такі як Microsoft, Meta і Apple, вкладають мільярди у створення обладнання та програмного забезпечення доповненої та віртуальної реальності, які можуть стати будівельними блоками цього цифрового світу, що розвивається.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Facebook має намір розгорнути масштабну програму реформування соціальної мережі Йдеться про створення метавсесвіту. Для цього компанія планує залучити до 10 тис. нових співробітників. Однією з основних умов є проживання на території Європейського Союзу. Найнятий персонал займеться розробкою та реалізацією амбітної ідеї Facebook.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Microsoft слідом за Facebook представила свій метавсесвіт

За матеріалами сайту wsj.com

google news