close-btn

Amazon бореться з фейковими відгуками: 200 млн постів вже видалено

Щорічно компанія витрачає $700 млн на навчання співробітників та на створення спеціальних програм, покликаних виявляти неправдиві коментарі та нестандартну активність акаунтів

Інтернет-гігант Amazon починає більш жорстко протистояти нечесним продавцям, які використовують його торгову площадку. Йдеться про фейкові відгуки та фальшиві акаунти, з яких вони розсилаються. Протягом 2020 року співробітники компанії виявили та видалили більш 200 млн неправдивих оглядів різних товарів.

Протягом останніх декількох років маркетплейс часто звинувачували в тому, що компанія не робить серйозних заходів для боротьби з поширенням неякісних товарів, підробок, а також фейкових оглядів та відгуків, мета яких – просувати продукцію невідомих фірм.

Ряд активістів в Німеччині провели кілька досліджень, в ході яких було встановлено, що за допомогою неправдивих рекомендацій часто просуваються небезпечні для життя клієнтів товари, оскільки при їхньому виробництві не дотримуються стандарти ЄС.

З 2018 року Amazon подав 30 судових позовів проти власників акаунтів, які використовують цю тактику продажів. 17 з таких справ у ФРН Amazon виграв, відсудивши у недобросовісних продавців близько 150 тис євро компенсації. Крім цього, керівництво маркетплейса розвернуло спеціальну програму протидії.

Її щорічний бюджет становить майже $700 млн. Гроші витрачаються в основному на навчання співробітників та на створення спеціальних програм, покликаних виявляти фейкові відгуки та нестандартну активність акаунтів користувачів.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

15 червня в Лондоні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та директор напрямку цифрових трансформацій в державному секторі Amazon Web Services Ліам Максвелл підписали спільну угоду, покликану прискорити процес цифрових перетворень та впровадження в Україні останніх технічних інновацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Компанія Безоса продала квитки в космос на мільйони доларів

За матеріалами сайту dw.com

google news