Джордан Белфорт досяг неймовірних фінансових висот, заробляючи понад $50 млн на рік. За свої заслуги у професійних колах його прозвали «Вовком з Волл-стріт». Ми дізналися скільки сьогодні грошей на рахунках людини, яка заснувала одну з найдинамічніших й найуспішніших брокерських компаній в історії
Джордан Белфорт досі залишається помітною фігурою у фінансовій індустрії. Попри свої минулі проблеми з законом через шахрайство, Белфорт, відомий як «Вовк з Волл-стріт», продовжував брати участь у різних починаннях, накопичивши значний статок у мільйони доларів.
Станом на березень 2023 року власний капітал Белфорта оцінюється у $134 млн, свідчать дані Business 2 Community.
Одним з основних джерел його доходу є книги. Після ув’язнення Белфорт видав мемуари «Вовк з Волл-стріт», у яких докладно описав свій досвід у світі фінансів та подальше падіння. Книга мала колосальний успіх, за нею було не менш прибуткове продовження «Впіймати вовка з Волл-стріт». Після виходу на екрани фільму «Вовк з Волл-стріт» Джордан заробив значні $50 млн на продажі прав на свої мемуари.
Белфорт також зробив успішну кар’єру мотиваційного спікера. Повідомляється, що він заробляє близько $9 млн на рік на своїх виступах, де ділиться історією успіху, невдач та спокути з аудиторією по всьому світу.
Нині його річний дохід становить близько $18 млн.
Ведучи багатий спосіб життя, Белфорт інвестував у сектор нерухомості. У його власності розкішний будинок площею 930 квадратних метрів у Нью-Йорку, який він придбав за $27 млн.
Джордан також володіє колекцією дорогих автомобілів вартістю $4 млн, а саме: Bugatti Chiron за $3 млн, Ferrari Portofino вартістю $700 000, Lexus ES — $135 000, Jaguar XE за $125 000 та Alfa Romeo Giulia вартістю $90 000.
Крім того, його готівковий резерв оцінюється більш ніж у $32 млн, а інвестиційний портфель у $15 млн.
Не пройшов Белфорт і повз криптовалюти. Він є власником NFT CryptoPunk # 6033, вартістю $178 393. Придбав токен Джордан на торговому майданчику OpenSea, де віддав за нього 102 ETH. Він також зібрав понад $422 000 на благодійність через аукціон NFT.
Белфорт налаштований оптимістично щодо майбутнього криптовалют, попри те, що спочатку назвав такі активи, як Біткоїн «шахрайством». Пізніше він відмовився від своєї точки зору, зазначивши, що здатність Біткоїна протистояти FUD змусила його змінити свою думку про цей актив. На цей час Белфорт вважає, що регулювання криптпростору у довгостроковій перспективі стане бичачим імпульсом ціни BTC.
Варто зазначити, що в 1998 році, у розпал незаконної діяльності своєї компанії, Белфорт заробляв приголомшливі $50 млн на рік, збільшивши свій власний капітал до $400 млн з урахуванням інфляції.
Однак його фінансовий успіх був недовгим, незабаром у нього виникли проблеми із законом через шахрайство та інші звинувачення, пов’язані з його причетністю до маніпулювання фондовим ринком. Белфорт, як і раніше, винен понад $110 млн компенсацію жертвам його шахрайських дій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Головні злочинці криптовалютного світу, у яких, здається, 9 життів
- Підвищення глобальної кібербезпеки можна досягти за допомогою Біткоїна — думка експерта
- Вовки в овечій шкурі: історії викриття авторитетних інфлюєнсерів індустрії криптовалют