close-btn

NFT художника під ніком xcopy було продано за $5.93 млн

NFT під назвою «Хлопець, який натискає правою кнопкою миші та вибирає «Зберегти як»» став шостим найдорожчим токеном у рейтингу цифрових творів мистецтва

https://twitter.com/

XCOPY

XCOPY — лондонський крипто-митець. Він був частиною спільноти крипто-арту з першого дня його заснування — з моменту запуску SuperRare він випустив на платформі понад 100 NFT. Постійний успіх XCOPY привів до того, що він став легендарною фігурою у просторі. Він, безперечно, був піонером у галузі крипто-мистецтва і постійно продовжує вводити нововведення та просувати NFT вперед.

XCOPY легендарний у просторі NFT як відвертий прибічник криптоспільства і як художник із культовим стилем. Його вважають «блакитним прапором» у світі мистецтва NFT, настільки він відомий. Його роботи перепродаються на популярних торгових майданчиках, таких як Opensea, або SuperRare та Known Origin.

Художній стиль

Стиль ікони крипто-арту допомагає відрізнити його від інших цифрових художників. У його карикатурних ілюстраціях використовуються яскраві кольори з чорними контурами, але тема, яка лежить в основі роботи, темніша. Художник пояснює, що «досліджує смерть, антиутопію та апатію через спотворені візуальні петлі». Його NFT поставляються із попередженням, тому що він використовує різке миготіння на основі збоїв у яскравих кольорах, що може створити проблеми для епілептиків.

Зрештою, фандому XCOPY подобається панк-атмосфера, у якій є черепи, вогонь, психоделічний вплив та багато неону. Сюжети можуть бути жахливими, з дотепними та легковажними назвами та підписами.

Наприклад, його робота «Хлопець, який натискає правою кнопкою миші і вибирає «Зберегти як»» є глузуванням над тими людьми, які ще не встигли усвідомити цінність NFT, і думають, що їх можна просто завантажити.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE 

Спільнота шанувальників блокчейна рясніє такими фразами, як WAGMI (We’re All Gonna Make It – ми збираємося зробити це), 1:1 Art (мистецтво, в якому кожен твір унікальний), SZN (season – сезон) або GM (Good morning – доброго ранку). Іноді субкультура створює модне слівце або нову фразу, настільки красиву, що її приймає і ширша публіка. Так сталося із «менталітетом правого кліку»(Right-Clicker Mentality).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найдорожчі NFT 2021 року

За матеріалами сайту withotis.com

google news